הכל על תלת מימד

זהו. עשינו סדר סטריאוסקופי. לאחר מספר אין סופי של שאלות שקיבלנו בתחום החלטנו ב ביקנסט תלת מימד לענות במרוכז על כל הנושאים בתחום התלת מימד הסטריאוסקופי ולעשות קצת סדר בבלאגן, מהם ההבדלים בין כל טכנולוגיות התלת מימד, באילו מערכות ניתן להקרין ולצפות בתלת מימד, למה יש כל כך הרבה סוגים של משקפי תלת מימד, וכיצד ניתן להרכיב מערכת תלת מימד מקצועית לצפיה בסרטים, משחקים וצילום סטריאוסקופי.

1

מידע על תלת מימד

כיצד תלת מימד עובד? מה ההבדלים בין כל סוגי המשקפי תלת מימד? משקפי תלת מימד אנגליף או פולרייזד? משקפי תלת מימד אקטיביים או פסיביים? מה עדיף, איזה סוג משקפיים מתאימים לכל טכנולוגיה ומהם ההבדלים בין כל טכנולוגיות התלת מימד הקיימות? כאן תמצאו הסבר מפורט על כל סוגי הטכנולוגיות ובאיזה סוג משקפי תלת מימד כל טכנולוגיה עושה שימוש.

2

המדריך לבחירת משקפי תלת מימד

איך בוחרים משקפי תלת מימד?אם אתם רוצים להצטרף לחווית הצפיה בתלת מימד באמצעות טלויזיה, מקרן או מוניטור אתם קרוב לוודאי תזדקקו למשקפי תלת מימד מתאימים בקרוב. הטכנלוגיה של צפייה בתלת מימד ללא משקפיים עדיין לא נגישה ואיכותית מספיק בשוק הטלויזיות וכמעט שלא קיימת בשוק מקרני התלת מימד. ריכזנו עבורכם מידע רלוונטי בכדי שתוכלו לבחור את משקפי התלת מימד שיתאימו למערכת שלכם.

3

המדריך להקרנת תלת מימד

איך מקרינים תלת מימד? מה ההבדלים בין כל סוגי מערכות ההקרנה בתלת מימד?ישנן מספר שיטות להקרנת תלת מימד, במספר טכנולוגיות שונות. חלק מהשיטות ניתנות ליישום רק באולמות קולנוע ואולמות פרטיים אך ניתן גם לבצע הקרנות תלת מימד בבית, לשדרג את הסלון לאולם הקרנה 3D פרטי. כאן תמצאו הסבר על הטכנולוגיות הנפצות ביוצר להקרנה בתלת מימד.

4

המדריך לתלת מימד בבית

איך נהנים מתלת מימד בבית? עדיף מחשב, מקרן, צג או טלויזיה?ג תלת מימד. על אף שמחשב הוא האופציה האוטומטית שרובנו חושבים עליה יש אפשרויות נוספות ליהנות מתלת מימד בבית, החל מהתממשקות לקונסולת המחשקים שלכם וכלה בהרכבת מערכת ביתית להקרנת תלת מימד.

5

משחקי יריות תלת מימד

ההתפתחויות הטכנולוגיות הובילו לכך שכל אחד יכול בימינו ליהנות ממשחקי יריות תלת מימד איכותיים, בין אם על גבי המחשב, בטלוויזיה או און-ליין ברשת האינטרנט. יתר על כן, היצע המשחקים רק הולך וגדל, וכולל את כל סוגי משחקי היריות לרבות מבוכים, קליעה למטרה, משחקי מלחמה, מטוסי קרב, חלליות, אסטרטגיה ומשחקי תפקידים חברתיים.

6

צילום תלת מימד

תחום המדיה התלת ממדית הולך ומתפתח, מאולם הקולנוע אל המחשב, ומשחק המחשב התלת מימד עושה את צעדיו בבטחה לעבר המצלמה הביתית. למעשה, היום כבר ניתן למצוא מצלמות תלת מימד לשימוש פרטי. המצלמות עדיין לא נפוצות מאוד, אך ככל שהטכנולוגיה משתכללת היא נהיית נגישה יותר לקהל הרחב.