משקפי תלת מימד 3D

לפניכם קטלוג מפורט של משקפי תלת מימד, הקטלוג מחולק לפי משפחות של משקפיים שהן למעשה טגנולוגיות שונות של תלת מימד. אם אינכם בטוחים לאיזה סוג של משקפי תלת מימד אתם זקוקים ניתן ליצור קשר. בינקסט תלת מימד מציעה ייצור ואספקה של משקפי תלת מימד בכל טכנולוגיה, אקטיבית או פאסיבית. כל המשקפיים מאופיינים בעדשות באיכות גבוהה ולפי התקן, לאפקט תלת מימד מקסימאלי. בכמויות גבוהות ניתן לבקש הדפסה מיוחדת על גבי המשקף וייצור מסגרת לפי דרישה.

ct_glasses_1.00

משקפי תלת מימד אנאגליף

אדום-כחול / אדום-ציאן / ירוק-מג’נטה
משקפיים תלת מימדיים “אדום כחול”. ניתן לרכוש את המשקפיים הללו בכל שילוב צבעים אחר כגון אדום-ציאן, ירוק-מג’נטה, Color Code ועוד. כמו כל משקפי התלת מימד שאנו מוכרים, גם את משקפי האנגליף ניתן לבקש בהדפסה מיוחדת לצרכי פירסום.

dolby_shutterstock-upload

משקפי תלת מימד סירקולר פולרייזד

RealD / LG / Circular Polarized / MI
משקפיי 3D פולרייזד. משקפיים פסיביים מקוטבים המתאימים למערכות 3D פסיביות. למערכות התלת ממד הפסיביות יתרון ברור בנוחות, בהקרנה למספר צופים והן ללא ההבהובים אשר מאפיינות את המערכות האקטיביות.

dolby_shutterstock-upload

LINEAR POLARIZED 3D GLASSES

פולרייזד קרטון / פולרייזד פלסטיק
לפניכם קטלוג משקפי תלת מימד בקיטוב קווי (לינאר פולרייזד). אלו משקפיים פסיביים המתאימים למערכות 3D כמו IMAX , 0/90, 45/135 ובכל עדשה נוספת לפי דרישה. כמו כל משקפי התלת מימד שאנו מוכרים, גם את משקפי הקיטוב הקווי ניתן לבקש בהדפסה מיוחדת לצרכי פירסום.

upload-4

INFITEC 3D GLASSES

טלויזיות 3D / מקרני 3D DLP/ מחשבי 3D / צגי 3D
משקפי תלת מימד אקטיביים. לטלויזיות, מקרנים ומחשבים התומכים בתלת מימד אקטיבי (עם שדר IR, RF או בשיטת DLP-Link). מומלץ לדעת בדיוק את דגם המכשיר שברשותכם על מנת להבטיח התאמה.

upload-5

משקפי תלת מימד אינפיטק

Infitec 3D / Dolby 3D / Super Anaglyph
משקפי תלת מימד אינפיטק הם למעשה גרסה מאוד משופרת של משקפי האדום-כחול המוכרים מפעם. המערכת הנפוצה ביותר העושה בהן שימוש היא Dolby 3D.