סימולטור מציאות מדומה ™V-RIDE

סימולטור מציאות מדומה ™V-RIDE – מתקן ישיבה דו מושבי

סימולטור המציאות המדומה V-Ride של חברת Bnext Systems הינו המתקדם מסוגו בישראל. מדובר במתקן טכנולוגי חווייתי למבוגרים ולילדים (החל מגיל 4), המשלב מציאות מדומה בטכנולוגיה הגבוהה ביותר, במרחב מקסימלי של 360 מעלות ובתלת מימד סטריאוסקופי. המתקן כולל: הרכבת משקפיים ייעודיים, מושבים נעים, וידיות משחק לאינטראקציה (יריות). המשתמש בוחר את המשחק או החוויה בה הוא מעוניין, ו”עובר” לעולם וריטואלי מהפנט למשך שלוש עד שש דקות. הוא יכול להשתתף בקרב יריות, לרחף באוויר, לצלול במים, לנהוג במכונית מירוץ, ועוד. חוויית המשתמש של העולים על המתקן עוצמתית ומסעירת חושית.

סימולטור מציאות מדומה V-Ride! חוויה רב חושית מטריפה בתלת מימד ו Virtual Reality

אחרי ניסיון של שנים בסימולטורי תלת מימד (4D, 5D, 9D, 12D) חברת Bnext Systems גאה להציג בישראל את ה V-Ride כמערכת המקורית והחדישה ביותר למציאות מדומה. מדובר בשדרוג משמעותי של חווית תלת-המימד המוכרת, מצפייה “סטנדרטית” בסרטי תלת-מימד שמוקרנים על מסך (לפעמים בליווי אפקטים פיזיים), להתנסות אקטיבית ומרטיטה בסימולטור V-Ride, הכוללת: צפייה במרחב מלא (360 מעלות – לצדדים, למעלה ולמטה, באמצעות המשקפיים), תנועה מותאמת באמצעות כיסאות ממונעים מיוחדים, ואפשרות לאינטראקציית יריות בעזרת ידיות משחק.

התכנים במערכת הינם ייחודיים, מתחדשים ובבלעדיות; וכוללים משחקי יריות רבים. בנוסף, ניתן לרכוש בדוכני המתקן מוצרים משלימים, כגון משקפי מציאות מדומה בדגם המתקדם ביותר, ובבלעדיות. הלקוחות נהנים מאתר אינטרנטי ייעודי המספק הסברים אודות הפעלת המשקפיים, והמתעדכן בעת הצורך. חברת Bnext Systems גם מספקת תמיכה טכנית בארץ להבטחת פעילות שוטפת ורציפה של המתקן.

מתקן ה- V-Ride הראשון בארץ הושק בקניון סינמול (לב המפרץ) שבחיפה באפריל 2016. כיום כבר ניתן למצוא את ה V-Ride בקניונים המובילים בישראל, בין היתר: בקניון הגדול בפתח תקווה, קניון עופר רחובות, גראנד קניון בחיפה ועוד.

לפרטים בנוגע לזכיינות על הפעלת V-RIDE במקומות נוספים בארץ אנא שלחו לנו מייל ל info@Bnext3D.com

סימולטור מציאות מדומה בעמידה + פלטפורמה Virtual Reality

מתקן המציאות המדומה החדש מוצע גם להשכרה וגם למכירה. המתקן מבוסס VR אינטראקטיבי והוא עושה שימוש בפלטפורמת עמידה ייחודית שתוכננה על ידי בינקסט מערכות בע”מ ומסופקת על ידה באופן בלעדי.

מתקן המציאות המדומה עושה שימוש בשני שלטים הנעים במרחב, בנוסף למשקפי ה HTC-Vive ולאוזניות הסטנדרטיות. הוא תוכנן להיות אידיאלי לאירועים והוא מושך את העין של לקוחות ומשתמשים פוטנציאלים באמצעות העיצוב המיוחד שלו, התאורה, והסרטון חוויה המסופק ביחד עימו. ניתן לרכוש את הסימולטור ולמקום אותו כהתקנת קבע, או להשכיר אותו לתקופות קצרות. גובה המתקן מותאם למשתמשים החל מגיל 8 אך ניתן להתאים את הגובה שלו שיתאים גם לילדים קטנים יותר.

התכנים המוצעים במתקן המציאות המדומה הינם מבוססי מחשב, וניתן לרכוש תכנים נוספים.

מתקן-סימולטור מציאות מדומה בעמידה! המתקן כולל גם פלטפורמה ייחודית, דלפק וטלויזיה המציגה את מה שהמשתמש רואה

לפרטים בנוגע לסימולטור ה Virtual Reality בעמידה ניתן לשלוח לנו מייל ל info@Bnext3D.com

כתבה בערוץ 2 – כתבה על הדוכן מציאות מדומה V-Ride 

כתבה בערוץ 2

לפרטים בנוגע לסימולטור ה Virtual Reality בעמידה ניתן לשלוח לנו מייל ל info@Bnext3D.com