קולנוע/סימולטור 3D/4D/5D

היום קל יותר מתמיד לשדרג את העסק לדבר הבא עם טכנולוגיות התלת מימד המרשימה של Bnext 3D, אותה הטכנולוגיה המשמשת את בתי הקולנוע המקצועיים מוסבת לקנה מידה ולאופן שימוש המתאימים לכל לקוח עסקי.
Bnext 3D הינה החברה היחידה בישראל אשר מתמחה בתלת מימד סטריאוסקופי ובשילובו במערכות “רבות-מימדים” המכילות כיסאות זזים, אפקטים סביבתיים, ירי על מסך ועוד. באמצעות הידע והניסיון שלנו תוכל באמת לקבל את אפקט ה”וואוו” של עצמים קופצים מהמסך ולהדהים את לקוחותיך.
אנחנו נסייע לך לכל אורך התהליך, החל בייעוץ מקצועי, דרך התוכן האיכותי, תכנון נכון של מרחב הצפייה וכלה בציוד התלת מימד המקורי. ההנאה מובטחת.

נערות - מייל

סימולטור מציאות מדומה ™V-Ride

סימולטור מציאות מדומה ™V-Ride

מציאות מדומה, תלת מימד, תנוית מושבים, אינטרקציה, וסאוונד סטריאופוני במתקן VR אחד.

מכיל תכנים אינטרקטיביים בבלעדיות.

4D-cinema-square

קולנוע 4D (תנועה)

מעבר לתלת המימד המרהיב, לקולנוע/סימולטור 4D יש תוספת “מימד” פיזי, אפקטים פיזיים: כיסאות זזים/חכמים ולמעשה כל אפקט אשר מורגש באופן פיזי על המשתמש, כמו השפרצת מים, רוח, רעידות, עשן ועוד. נקרא לעיתים קולנוע/סימולטור 6D/7D/9D כאשר מתייחסים לכל אפקט פיזי כאל “מימד”.

1

קולנוע 5D (אינטראקציה)

ה”מימד” החמישי בקולנוע/סימולטור5D הוא האינטרקטיביות, ישנן מספר אשפרויות לאינטרקציה בעולם 3D, הנפוצה ביותר היא משחקי יריות בתלת מימד, בנוסף, ישנן תוכנות לימוד 5D אינטרקטיביות ומשחקי בחירה, אלו נפוצות במוסדות לימוד ובמוזיאונים.

2

פתרונות תלת מימד

Bnext 3D מציעה פתרונות תלת מימד סטריאוסקופיים לכמעט כל צורך, החל ממערכות צילום “חי” לבתי ספר לצילום, דרך הרצאות 5D לשיעורי ביולוגיה וכימיה וכלה ב”מבוך התלת מימד” לפארקים שפותח בחברתנו.